"Een succesvolle eerste editie van Cybersec Netherlands in Koninklijke Jaarbeurs"
Op 1 en 2 november 2023 vond de eerste editie van Cybersec Netherlands plaats in Koninklijke Jaarbeurs. De vakbeurs, gewijd aan alles wat met cybersecurity te maken heeft, werd door ruim 2.100 experts, professionals en geïnteresseerden uit zowel Nederland als het buitenland bezocht. Met een rijk scala aan sprekers, workshops en paneldiscussies bood Cybersec Netherlands een schat aan informatie en inzichten over de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van cybersecurity.
Mick den Dijker, beursmanager Cybersec Netherlands: “Na het succes van Cybersec Europe heeft nu ook een geslaagde eerste editie van Cybersec Netherlands plaatsgevonden. Met geweldige lanceringpartners en een fantastisch team ben ik blij om met deze vakbeurs bij te dragen aan een beter en veiliger digitaal landschap. Het belangrijkste doel is om samen met onze partners steeds meer bewustzijn over cybersecurity te creëren. Cybersec Netherlands toont aan dat cybersecurity niet alleen een groeiend belangrijk onderwerp is, maar ook dat Nederland zich steeds meer profileert als een vooraanstaande speler in deze branche.”
De organisatie kijkt vol vertrouwen uit naar de tweede editie van Cybersec Netherlands op 6 en 7 november 2024 in Koninklijke Jaarbeurs. Buiten Nederland vindt op 31 januari en 1 februari 2024 Cybersec Asia plaats en op 29 en 30 mei 2024 Cybersec Europe in Brussel.
Meer over
Lees ook
Cybersecurity experts willen oorlog tussen privacy en security beeïndigen
Een groep cybersecurity experts verenigt hun krachten en wil in discussie gaan met overheidsfunctionarissen om de oorlog tussen privacy en security te beëindigen. Via het Digital Equilibrium Project willen de experts een productief dialoog opzetten over de balans tussen beveiliging en privacy in een verbonden wereld. Het Digital Equilibrium Projec1
Luchtvaart behandelt security zoals andere sectoren
Cybersecurity brengt risico's met zich mee. En sommige risico's kan je niet elimineren of indijken, die moet je gewoon accepteren. Zo klinkt het op de gemiddelde werkvloer. En sinds de voorbije week weten: ook in de luchtvaart. Het lijkt verrassend, gezien de mogelijk spectaculaire gevolgen van een geslaagde cybermisdaad, maar toch is het zo: in d1
Draadloze netwerk is meest kwetsbare deel van IT-infrastructuur
Het draadloze netwerk is volgens IT-beslissers het meest kwetsbare onderdeel van hun IT-infrastructuur. Volgens bijna de helft (49%) van de deelnemers aan het onderzoek staan draadloze netwerken het meest bloot aan beveiligingsrisico’s, terwijl maar 29% van hen het bedrijfsnetwerk zelf het meest kwetsbaar vindt. Dat het draadloze netwerk gezien wo1